Co to jest f-gaz?

Fluorowane gazy cieplarniane (f-gaz) to substancje chemiczne stosowane w różnych gałęziach przemysłu, w tym w chłodnictwie, klimatyzacji i sprężarkach. Występują również w niektórych środkach pianotwórczych i sprayach do ciast. W Polsce przepisy ograniczają emisję f-gazów do atmosfery. Do instalowania, serwisowania i wycofywania tych gazów wymagane są kwalifikacje. Szkolenie f-gaz i certyfikat. Jeśli chcesz instalować urządzenia, które zawierają f-gazy, musisz posiadać zaświadczenie o odbyciu szkolenia w zakresie f-gaz.

szkolenia multiszkolenia f-gaz

Dla kogo szkolenie f-gaz?

Szkolenie to jest niezbędne dla osób, które chcą pracować w branży chłodniczej wykonujących czynności związane z serwisem, naprawą, konserwacją, remontem lub likwidacją urządzeń zawierających f-gazy.

Po co certyfikat?

Certyfikat personalny f-gazy jest wymagany ze względu na bezpieczeństwo osób wykonujących czynności przy urządzeniach i instalacjach chłodniczych oraz ze względu na szkodliwy wpływ fluorowanych gazów cieplarnianych na środowisko. Stworzono odpowiednie regulacje prawne, które w szczegółowy sposób określają postepowanie z f-gazami.

Dlaczego warto u zrobić u nas szkolenie f-gaz?

Jeśli szukasz profesjonalnego miejsca, w którym możesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub uzyskać nowe uprawnienia, to nasz ośrodek szkoleniowy jest idealnym wyborem. Oferujemy szeroką gamę szkoleń z różnych dziedzin, takich jak elektryka, gazownictwo, czy mechanika samochodowa, a wszystkie nasze szkolenia posiadają akredytację UDT, co świadczy o ich wysokiej jakości i skuteczności.

Jedną z najważniejszych zalet naszego ośrodka jest profesjonalizm. Nasz zespół tworzą doświadczeni instruktorzy z wieloletnim stażem, którzy dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami z uczestnikami szkoleń. Dzięki ich fachowemu wsparciu, uczestnicy naszych szkoleń otrzymują solidne podstawy teoretyczne i praktyczne, które pozwolą im na świadome i skuteczne wykonywanie swoich obowiązków zawodowych.

Oprócz profesjonalnej kadry, nasz ośrodek szkoleniowy wyróżnia się również nowoczesnym i przyjaznym dla uczestników środowiskiem. Posiadamy nowoczesne sale szkoleniowe, wyposażone w niezbędny sprzęt i pomoce dydaktyczne. Mamy też pracownie, w których uczestnicy mogą w praktyce poznać zadania instalatora w branży chłodniczej.

Nasz ośrodek szkoleniowy to również elastyczność. Oferujemy szkolenia zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm. Dostosowujemy terminy szkoleń do potrzeb uczestników i staramy się dostosować do ich możliwości finansowych. Oferujemy atrakcyjne ceny i możliwość skorzystania z różnego rodzaju rabatów.

Podsumowanie

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub uzyskać nowe uprawnienia? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego ośrodka szkoleniowego z akredytacją UDT. Gwarantujemy profesjonalizm, nowoczesne i przyjazne środowisko oraz elastyczność i dopasowanie do potrzeb uczestników. Nie czekaj i już dziś zapisz się na szkolenie w naszym ośrodku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *